Zachránili jsme třineckou skupinu Lake Malawi

| 13. 9. 2017 | Aktuálně se děje

Být dobrovolníkem nemusí být stereotyp, můžete se účastnit dílčích akcí, na kterých se parádně pobavíte a seznámíte se s ostatními dobrovolníky. Tentokrát jsme vyrazili na koupaliště do Opavy pomáhat s letní závěrečnou párty.

Ahojky, je 26.8. a naše partička Elimáků vyráží opět pomáhat! Tentokrát jsme pomáhali na letním koupališti v Opavě. Kolem jedné hodiny odpoledne jsme se sešli před koupalištěm a zakotvili jsme ve stanu za hlavní stage. Počasí nám hezky přálo, sluníčko svítilo ostošest a celá akce šlapala, jak měla.  Naší náplní bylo splnit každé přání vystupujících a hlídat stan, kde si případně hudebníci mohli ponechat věci.

Po zbytek volného času jsme si užívali plnými doušky poslední dny letních prázdnin.  Mimo poslech hudebních skupin jsme si bezvadně pokecali, zahráli volejbal (lépe řečeno jsme se o to alespoň pokusili J)  a samozřejmě jsme využili příjemně vychlazený bazén.

Večerem nás doprovázeli skupiny, jako jsou – Fast food, Cirkus problem nebo třeba Lake Malawi. Velký dojem na mě udělala skupina Lake Malawi, která si po odehrání koncertu udělala ještě chvíli čas na své fanoušky a zůstala i na další vystoupení. Tato mladá třinecká skupina vnesla mezi lidi příjemnou náladu a svou klidnou Indie hudbou pohladila po duši. Nemluvě o tom, že členové skupiny jsou velcí sympaťáci, kteří si našli i chvíli na popovídání s námi.

Nic skupinu nepotěšilo více než sladká odměna ve formě makového závinu, kterou jsme jim podarovali na konci dne. Zpěvák nám později přiznal, že celé odpoledne nejedli a měli ukrutný hlad.  Takže jsme jim vlastně zachránili život!

Akci jsme si tentokrát užili v hojném počtu, sešlo se nás kolem deseti a krásně jsme to spolu zvládli. Tak se mějte hezky a třeba se k nám připojte na příští akci! J Protože bát se vyzkoušet nové věci, vám nikdy nepomůže nalézt sám sebe.