Ocenění nejlepších dobrovolníků cenou Křesadla

| 4. 12. 2017 | Aktuálně se děje

Už je to pár dní, co nám skončila velká akce s názvem Křesadlo. Byl to náš společný dáreček, který jsme si s kolegyní nadělili s velkým předstihem. Delší dobu jsme na něm pracovali a 30.11. na jeho rozbalení konečně došlo. Přinesl nám tolik radosti a štěstí, které jsme si nedokázali ani ve snu představit.

Velmi nás potěšilo, kolik lidí mělo zájem o Křesadlo. S tolika lidmi jsme ani nepočítali. Celou akci báječně provázel pan Jiří Siostrzonek, který je moderátorský mág. Velmi bravurně dokázal komentovat veškeré věci ohledně akce. Při předávání ceny panu Hermanovi dokonce řekl.

Kdybych Vás potkal, tak si řeknu, že jdete do hospody s kamarády nebo na fotbal. Nenapadlo by mě, že se věnujete dobrovolnické činnosti. Říkám si, jak moc máme předsudků k lidem, které v životě potkáváme. Proto je důležité dělat tyto akce.

S panem Siostrzonekem musím naprosto souhlasit. Co víme o lidech, které potkáváme jednou za čas nebo každý den? Víme, co tito lidé mají za sebou, čím vším si museli projít, co dokázali? Až potkáte příště nějakého člověka, jak o něm budete nyní smýšlet?

Ocenění byli: Vladimír Herman, Marie Laníková, Marie Kristková, Marie Mikulíková, Jekaterina Navrockaja a Eva Hlaváčová.